ubezpieczenie komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne samochodu, czyli OC na mocy ustawy z 2003 r. jest obowiązkowe. Umowa ubezpieczenia OC chroni przed wypłatami dużych odszkodowań osobom poszkodowanym. Obowiązuje na terenie Polski.

Przekraczając granice Polski, powinniśmy posiadać ubezpieczenie Zielona Karta. Przyda się w następujących państwach: Albania, Białoruś, Bośnia, Hercegowina, Iran, Izrael, Macedonia, Maroka, Mołdawia, Rosja, Syberia i Czarnogóra, Tunezja czy Ukraina. 

Ubezpieczenie komunikacyjne autocasco, czyli AC jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Chroni nasz pojazd m.in. przed kradzieżą, wypadkiem komunikacyjnym, czy uszkodzeniem na parkingu. 

Ubezpieczenie assistance pojazdu to m.in. natychmiastowa pomoc w drodze przy awarii, zderzenia czy wypadku. Warto dodać je do pakietu OC.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) jest ofertą dla kierowcy i pasażerów. Obejmuje m.in. zwrot kosztów leczenia, a nawet śmierci w wyniku wypadku. 

Ubezpieczenie szyb samochodowych to polisa, która obejmuje wymianę uszkodzonej szyby wskutek wypadku bądź zniszczenia przez osoby trzecie. 

Ubezpieczenia utraty zniżki polega na ochronie klientów, którzy wskutek wypadku dalej zachowują dotychczasową zniżkę na dany pojazd.

Potrzebujesz ubezpieczyć samochód? Potrzebujesz Zielonej Karty? Zapraszamy do naszego biura ubezpieczeń w Lubawie bądź skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy