ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie od zdarzeń losowych umożliwia zabezpieczenie domu lub mieszkania od zdarzeń losowych. Także ochrony mienia na zewnątrz np. garażu, ogrodzenia. Wewnątrz budynku obejmuje stałe elementy i ruchomości, np. mebli, sprzętu AGD. Zdarzeniami losowymi jest powódź, pożar, uderzenie pioruna, huragan, grad, zalanie, osuwanie się ziemi, dewastację i inne.

Ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem jest popularną w rankingu polisą, która chroni przed dewastacją i kradzieżą mienia. Szczególnie mebli, sprzętu AGD oraz elektronicznego.

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym zabezpiecza przed wypłatą odszkodowania osobom trzecim za wyrządzone przez nas szkody. Mogą one powstać w wyniku zalania, budowy czy związane z używaniem sprzętu sportowego.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków jest ofertą, która gwarantuje wypłatę odszkodowania przy doznanym uszczerbku na zdrowiu. Również wskutek śmierci spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem.

Assistance domowy to pakiet, który pozwala skorzystać z pomocy specjalistów np. hydraulika, ślusarza. W razie wystąpienia szkody lub awarii, opisanej w warunkach ubezpieczenia domu. 

Ubezpieczenie domków letniskowych przed zniszczeniem w związku z wystąpieniem zdarzeń losowych oraz od kradzieży z włamaniem.

Ubezpieczenie mienia podręcznego dotyczy utraty, bądź zniszczenia np. torebki czy plecaka. Zabezpieczy również zawartość bagażu klienta – telefon, dokumenty czy okulary.

Ubezpieczenie jachtów żaglowych i motorowych. Według ogólnych warunków ubezpieczenia obejmuje także sprzęt pływający.  Należą do niego: kajaki, rowery wodne, deski surfingowe i windsurfingowe oraz mienie osobiste członków załogi.

Potrzebujesz ubezpieczyć mieszkanie? Zastanawiasz się czy pakiet assistance jest dla Ciebie? Zapraszamy do naszego biura ubezpieczeń w Lubawie bądź skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy